INFORMACJE O ZAKUPIE

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta, dlatego też w przypadku chęci skorzystania z odstąpienia od umowy lub zgłoszenia reklamacji prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Dowód zakupu (oryginał paragonu fiskalnego lub faktura VAT), na podstawie którego weryfikowane są odstąpienie od umowy oraz reklamacje znajduję się w przesyłce (paragon) bądź wysyłany jest w formie elektronicznej na podany adres mailowy (faktura VAT). W przypadku braku dowodu zakupu prosimy o niezwłoczny kontakt z naszym sklepem (kontakt@stylowe.eu)

WARUNKI ZWROTÓW

Odstąpienie od umowy

W przypadku, gdy towar nie spełnia Państwa oczekiwań możliwe jest odstąpienie od umowy i jego zwrot. Dotyczy to, towarów niepersonalizowanych, które nie są wyłączone z tego prawa i które nie zostały wyprodukowane wg specyfikacji klienta na podstawie:
Art. 38. prawa konsumenta: Wyłączenie prawa odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

Prosimy o zwrot artykułów wraz z otrzymanym paragonem (oryginał) lub fakturą VAT (kopia) oraz wypełnionym pisemnym formularzem odstąpienia od umowy.

Zwrotu należy dokonać na poniższy adres:
Marcin Wasiołek Consulting
ul. Długa 23,
87-123 Głogowo

W odstąpieniu od umowy proszę określić w jaki sposób i kiedy dokonali Państwo zakupu (nr zamówienia w przypadku sklepu internetowego) oraz podać numer rachunku bankowego, na który zostanie wykonany zwrot wartości zwracanych produktów. Zwrot nastąpi w terminie do 14 dni za pośrednictwem przelewu. Wszystkie przygotowane dokumenty należy odesłać wraz z artykułami (w jednej paczce).

Załącznik zawiera formularz odstąpienia od umowy.

WARUNKI REKLAMACJI

Reklamacje

1. W PRZYPADKU NIEZGODNOŚCI W ZAMÓWIENIU

W przypadku braku towaru lub pomyłki w liczbie sztuk lub rodzaju artykułu prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@stylowe.eu. W wysłanej wiadomości e-mail prosimy o podanie numeru zamówienia oraz opisu niezgodności.

2. W PRZYPADKU USZKODZENIA TOWARU W TRANSPORCIE

Firma realizująca dostawę odbierając paczkę z naszego magazynu poświadcza, że przesyłka jest w dobrym stanie oraz że jest nieuszkodzona. Każdorazowo przy odbiorze towaru prosimy o sprawdzenie przesyłki pod kątem uszkodzeń transportowych. Prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki podczas odbioru, zarówno jeżeli dostawa jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej. W razie wystąpienia uszkodzeń mechanicznych należy koniecznie spisać protokół szkody i przesłać jego skan lub zdjęcie na adres kontakt@stylowe.eu wraz ze zdjęciami otrzymanego kartonu i uszkodzonego towaru. Na podstawie przygotowanego protokołu szkody oraz przesłanych zdjęć, jako nadawcy przesyłki, będziemy mogli zgłosić reklamację firmie doręczającej. Rzetelne przygotowanie protokołu szkody to jedyna forma przyjęcia reklamacji uszkodzeń transportowych towaru. Pamiętaj, że jako kupujący masz prawo do dokładnego sprawdzenia zawartości przesyłki przy odbiorze paczki. Jeżeli dostawę realizuje kurier, jego obowiązkiem jest poczekać (do 10 minut). W przypadku odbioru uszkodzonej paczki z Paczkomatu należy wyjąć przesyłkę, wybrać opcję „mam uwagi”, a następnie umieścić uszkodzoną paczkę ponownie w Paczkomacie. Jeżeli przesyłka została już odebrana z Paczkomatu protokół szkody należy wypełnić w najbliższym oddziale InPost. Obowiązek wypełnienie protokołu szkody po wyjęciu paczki z paczkomatu spoczywa na odbiorcy. Brak wypełnionego przy odbiorze paczki protokołu szkody może skutkować odrzuceniem zgłoszenia reklamacji uszkodzenia/ubytku w transporcie. W przypadku braku tego dokumentu uznaje się, że odbiorca odebrał towar bez zastrzeżeń. Uszkodzony towar i opakowanie należy przechować do czasu rozpatrzenia reklamacji.

 

Załączniki:

Formularz zwrotu

Formularz reklamacji
Produkt dodano do listy życzeń
Produkt dodany do porównywarki